קרן השתלמות הכי טובה

5
(362)

סקירה השוואת קרנות השתלמות :

כתבה מאת מנהל האתר רבים מהלקוחות שפוגשים אותי שואלים אותי איזה קרן השתלמות הכי כדאי להצטרף ? או איזה קרן השתלמות הכי טובה ? היכן תשואת קרנות השתלמות הטובה ביותר ?
במאמר זה אנסה לענות אחת ולמיד על השאלה הנפוצה כל כך

ראשית מה היא קרן השתלמות?

קרן השתלמות הניא תוכנית פנסיונית וולנטרית מטעם המעסיק, זוהי הטבה שמעסיק נותן לעובד כאשר הן העובד והן המעסיק מפקידים לקופה ביחס מינ' של 1:3, גובה ההפקדה לרוב יעמד על אחוזי הפקדה של :2.5% עובד ו 7.5% מעסיק מהמשכורת החודשית.
לאחר 3 שנים ניתן למשוך את הכסף שנצבר לטובת השתלמות מקצועית, לאחר 6 שנים ניתן לפדות את הכספים בפטור ממס עבור כל הסכומים שהופקדו עד לתקרת שכר של 15,712 ש"ח לשכיר ו 18,480 ש"ח לעצמאי.
אז איזה קרן השתלמות הכי טובה ? 

1.פרמטר ראשון – תשואה :

הכי חשוב לבדוק -מה התשואה שהקרן השיגה?
היות ומידי חודש מופקדים לנו כספים לקרן ההשתלמות , הקרן משקיעה כספים אלו בשוק ההון לפי מסלולי השקעה שונים, כל מסלול משיא תשואה לכסף שלנו.
ע"מ לבחון את ביצועי קרנות ההשתלמות ניתן להיכנס לאתר "גמלנט" ולבצע השוואה של תשואות הקרנות השונות, אנו כלקוחות נרצה תמיד לבחור קרן שהשיגה תשואה גבוהה ככל שניתן עם סיכון וחשיפה נמוכה למניות ככל שניתן .
לבחירת מסלול ההשקעה הנכון עבורנו משמעות רבה, ככל שנבחר במסלול מנייתי הסיכוי להשיג תשואה גבוה יותר רב, אולם מנגד התנודתיות במסלול זה רבה מאוד, לכן מומלץ לבחון את הבחירה במסלול ההשקעה בצורה שקולה ונבונה.
חשוב להבין :ניתן לראות את ביצועי עבר, אין הדבר מעיד שכך יהיה בעתיד ואף אחד לא יכול להבטיח זאת, אולם הדבר מראה לנו מגמות כלליות לגבי ביצועי הקופות.

2. פרמטר שני דמי ניהול :

בפרמטר הראשון נשאף להשיג תשואה גבוהה ככל שניתן בעוד בפרמטר השני של דמי הניהול נרצה לשלם כמה שפחות ולכן נרצה להשיג דמי ניהול נמוכים ככל שניתן
כיום בשנת 2022 דמי הניהול המקובלים השוק הגמל : 0.8% מצבירה, ללא דמי ניהול מהפקדה.

מקור הכתבה : קרן השתלמות הכי טובה 

האם המידע היה מועיל עבורך ?

לחץ כאן לדירוג!

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לבדיקת זכאות אונליין :
1. בדיקת תשואות 2. שיפור דמי ניהול ע"י מומחה פנסיוני
🏆

✅ איתור כלל התוכניות הקיימות 

✅ קבלת דו"ח מרכז  – ללא עלות 🆓

✅ בדיקת תשואות ושיפור דמי ניהול

✅ בדיקת כיסוים עדכניים ל 2024 

×